čtvrtek 21. února 2013

Velká Taft recenze!

Dneska to bude o vlasové kosmetice. Pár týdnů jsem testovala produkty Taft řady keratin a lak na vlasy Titan look. Řada keratin obsahuje tekutý keratin, který má zaručit to, že vaše vlasy budou vypadat krásně a zdravě. Já jsem si nějak zásadně zdravějších vlasů nevšimla, co se ale týká vlasového stylingu, nemám co vytknout.

1.) Gel Creative look pro změnu zkoušel můj partner. Nejdřív se mu do toho vůbec nechtělo, vlasy si většinou "stajluje" jen pomocí vody. Tak jsem ho asi týden po bytě naháněla s bleděmodrým kelímkem, ať ho proboha vyzkouší, že potřebuju vědět jakej je. Nakonec uvolil, nejdřív se trochu ofrňoval, že gel je moc voňavej a že mu to určitě přebije parfém. Vůně je opravdu silná a z vlasů je nějakou tu hoďku cítit, mě ale přijde celkem příjemná, taková šampónová. Ke stejnému závěru zřejmě došel i on, protože jsem si všimla, že gel začal pomalu používat sám od sebe. A k jeho postřehům - prý mu po něm účes drží mnohem líp, než jen s vodou a vůbec mu je nerozcuchá vítr ;) Dává si ho jen trochu, efekt je přirozený, žádný vlhký look ani Edward z Twilightu. 2.) Lak na vlasy Titan look (modrý vlevo): to zpevnění je opravdu titánské. Vlasy nastříkáte a ani se nehnou. Helmoid. Dost je to ale slepí, určitě bych nedoporučovala na běžné denní nošení. Ideální je ale na plesy a všelijaké účesy a drdoly, které chcete udržet na svém místě po několik hodin. Silnější lak jsem ještě nezkusila. Zčásti jde vyčesat, jde to ale hůř než u laku Keratin.

3.) Řada Keratin - tužidlo: obsah keratinu nijak zvlášť nepozoruju, pro mě funguje jako běžné tužidlo. Obecně mám tužidla od Taftu ráda, to zelené kupuju opakovaně, používám ale jen občas.


4.) Řada Keratin - Energizer: celkem příjemná věc - do vlasů to nastříkáte a budou vám méně elektrizovat. Obecně mi přijdou trošku pevnější, přitom je to nezatíží a nezmastí. Zdá se mi, že dodá i trošku lesku, žádného zásadního efektu jsem si ale nevšimla, takže must-have to pro mě není.


 5.) Řada Keratin - lak na vlasy: Supr věc. Vlasy mi zpevní tak akorát, ale neslepí je. A krásně voní (na rozdíl od mnoha ostatních laků). Dost pravděpodobně si ho pořídím znova. Z vlasů jde v pohodě vyčesat, v tom reklama nelže.
A to je vše přátelé. Produkty péče o vlasy mi byly poskytnuty zdarma k recenzi, za což moc děkuji. 

Co  vy  a  Taft?

4 komentáře:

 1. Stylingové přípravky moc nepoužívám, ale Taft má můj přitel gel a je spokojený.
  Just be yourself by Petra

  OdpovědětVymazat
 2. Zaujal mě ten lak na vlasy, ten můj už pomalu dochází:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak vyzkúšaj :) Já jsem s nim byla fakt spokojená...

   Vymazat
 3. Mám na tuhle značku moc jemné vlasy, takže radši používám italskou kosmetiku, co používá moje kadeřnice, ke které jsem chodila od 10 do 20. Intesa styling. Nejčastěji ji vidím v drogerii jako je Jasmín a Teta v různých velikostech a za skvělý ceny.

  OdpovědětVymazat